Luuk

Van Waes, PhD

Luuk Van Waes, PhD

Biografie

Prof. dr. Luuk Van Waes is gewoon hoogleraar Professionele Communicatie aan de Universiteit Antwerpen (Departement Management). Hij verzorgt colleges in mondelinge en schriftelijke bedrijfscommunicatie aan de Faculteit Toegepaste Economische Wetenschappen, de master Meertalige Professionele Communicatie en aan Antwerp Management School.

Zijn onderzoek is voornamelijk gericht op de invloed van digitale media op de schriftelijke communicatie in organisaties. De nadruk ligt o.m. op het gebruik van spraaktechnologie (onder meer bij live ondertitelen), multimodaliteit en de introductie van nieuwe communicatieplatformen (o.a. Twitter). Ook methodologische aspecten van schrijfprocesonderzoek vormen een belangrijk aandachtspunt in zijn onderzoek (cf. Inputlog, www.inputlog.net).

Luuk van Waes publiceerde zijn onderzoek in uiteenlopende internationale tijdschriften en trad ook op als editor van verscheidene boeken (o.a. ‘Writing and Digital Media’ and ‘Writing and Cognition’). Hij is ook editor van Journal of Writing Research (www.jowr.org).

Vraag?

Contacteer ons
Verzend 
of bel ons :
+32 (0)3 265 47 33