Expertisecentrum Business Design & Innovatie

Heb je een vraag over business design & innovatie?
Je kunt bij mij terecht.

+32 498 91 94 94

Team

Het expertisecentrum Business Design & Innovatie is een sterk team van experten in diverse domeinen. 

Heb je een vraag of een probleem? Bel ons, mail ons of kom eens langs in Kortrijk of Antwerpen.

Maka De Lameillieure, PhD
Director Competence Centers Email: maka.delameillieure@ams.ac.be
Phone: +32 498 91 94 99

Lees meer

Remco Lenstra
Academic Director Business design & Innovation Email: remco.lenstra@ams.ac.be
Phone: +32 498 919 497

Philippe Martens
Design Management Coach Email: philippe.martens@ams.ac.be
Phone: +32 498 91 94 94

Marianne Verkest
Project Administrator Email: marianne.verkest@ams.ac.be
Phone: +32 56 28 28 50

Roel De Rijck
Business Innovation Coach Email: roel.derijck@ams.ac.be
Phone: +32 477 575 831

Andries Reymer
Business Innovation Coach Email: andries.reymer@ams.ac.be
Phone: +32 472 17 75 04

Lees meer

Martine Anthuenis
Communicatiemanager Spark-project Email: martine.anthuenis@ams.ac.be
Phone: +32 476 860 028

An Cosaert
Innovation Expert Email: an.cosaert@ams.ac.be
Phone: +32 473 54 04 75

Lees meer

Wim Coreynen
Researcher 'Next Generation Industry' Email: wim.coreynen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5081

Lees meer

Wouter Van Bockhaven, PhD
Assistant Professor of Strategy & Innovation Ecosystems Email: wouter.vanbockhaven@ams.ac.be
Phone: +32 473 806 590

Lees meer
Robin De Cock

Robin De Cock, PhD
Academic Director Master in Innovation & Entrepreneurship Email: robin.decock@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 48 13

Lees meer

Livia De Clercq
Researcher Email: Livia.DeClercq@ams.ac.be


Kantoor Kortrijk

Antwerp Management School
Expertisecentrum Business Design & Innovatie
Ondernemerscentrum
Leiestraat 22
B-8500 Kortrijk

Kantoor Antwerpen

Antwerp Management School
Expertisecentrum Business Design & Innovatie
Sint-Jacobsmarkt 9-13
B-2000 Antwerpen

Hoe kan ik je helpen?

Philippe Martens, Design Management Coach