Wie is wie?

Resultaten voor:

Sluit

Alle contacten

An Cosaert
Innovation Expert Email: an.cosaert@ams.ac.be
Phone: +32 473 54 04 75

Meer info

Andries Reymer
Business Innovation Coach Email: andries.reymer@ams.ac.be
Phone: +32 472 17 75 04

Meer info

Anja Tys
Corporate Marketing Communication Manager Email: anja.tys@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 33

De Vos Ans

Ans De Vos, PhD
SD WORX Chair Next Generation Work: Creating Sustainable Careers Email: ans.devos@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4741

Meer info

Aurélie Waterschoot
Programma Coördinator Email: aurelie.waterschoot@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4758

Bart Cambré, PhD
Vicedecaan & Leerstoel Business Research Methods Email: bart.cambre@ams.ac.be
Phone: +32 486 980 452

Meer info

Bart Wolput
Project Manager Smart Mobility Email: bart.wolput@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4758

Meer info
Podevyn Benny

Benny Podevyn
Academic Director Financial Management Programs Email: benny.podevyn@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4742

Meer info

Bert De Vos
Program Manager Email: bert.devos@ams.ac.be
Phone: 0032 (0)475 60 22 82

Bie De Graeve
Business Development Email: bie.degraeve@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4948

Bieke Struyf
PhD Paradigms 4.0 Email: Bieke.struyf@ams.ac.be

Bruno Baert

Bruno Baert
Learning & Development Advisor Email: bruno.baert@ams.ac.be
Phone: 32 3 265 8957

Colette Pauwels
Project Coordinator CSP Email: colette.pauwels@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4804

Crislin Stanley
Program Administrator Email: crislin.stanley@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4229

Danny Lauwers
Program Director Digital Transformation Email: danny.lauwers@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 68

David Stuer
Researcher Next Generation Work Email: david.stuer@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4735

Meer info

Déborah Bogaert
Learning and Development Manager CSP Email: deborah.bogaert@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4780

Dora Munteanu
Director International Business Development Email: dorinela.munteanu@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4750

Dorien Goetschalckx
Program Administrator Email: dorien.goetschalckx@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4953

Eddy Laveren, PhD
Professor Financieel Management & Ondernemerschap Email: eddy.laveren@ams.ac.be

Meer info
Eline Maes

Eline Maes
Program Coordinator Email: eline.maes@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 88 85

Eline Rotthier
Program Manager & Coordinator Email: eline.rotthier@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4947

Elise Meijer, PhD
Managing Director Innovation & Entrepreneurship Labs Email: elise.meijer@ams.ac.be

Meer info

Elke Tweepenninckx
Program Manager Email: elke.tweepenninckx@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4736

Ellen Verschooren
Director Business Development Public & Social Sector Email: ellen.verschooren@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 42 28

Emmanuelle Duval
Event Project Manager Email: emmanuelle.duval@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4699

Eva Geluk
Manager Kennisnetwerk Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen Email: eva.geluk@ams.ac.be
Phone: +32 477 09 35 16

Eva Peeters
Recruitment Manager Email: admissions@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4011

Frank Lambert
Chairman AMS Fund Email: frank.lambert@ams.ac.be

Geert Vyncke
Managing Director & Projectleider Relocatie AMS naar de Boogkeers Email: geert.vyncke@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4749

Hairui Zhang, PhD
Docent Email: hairui.zhang@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4735

Meer info

Ilse Daelman
Director Full Time Masters Email: Ilse.Daelman@ams.ac.be
Phone: +32 (0)3 265 90 39

Inge Salden
Program Manager Email: inge.salden@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 46 31

Iris Beyers
Project Manager Marketing Email: iris.beyers@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4763

Isabelle Vanpeel
Digital & Social Media Marketeer Email: isabelle.vanpeel@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 8774

Jan Beyne
Researcher Sustainable Transformation Email: Jan.Beyne@ams.ac.be

Jeroen Martens
Project Manager Email: jeroen.martens@ams.ac.be

Johan Boonen
projectmanager Email: johan.boonen@ams.ac.be
Phone: +32 11 24 60 00

Karen Wouters, PhD
Faculty The Future Leadership Initiative Email: karen.wouters@ams.ac.be

Meer info

Karolien Brusselle
Program Coordinator Email: karolien.brusselle@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4606

Kati Jochems
Accountant Email: kati.jochems@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4737

Marichal Koen

Koen Marichal
Leadership Development Email: koen.marichal@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4629

Meer info

Koen Vandenbempt, PhD
Academic Director Executive MBA Email: koen.vandenbempt@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5057

Meer info

Lars Moratis, PhD
Academisch Directeur Email: lars.moratis@ams.ac.be

Meer info

Laura Maenhout
Researcher ‘My Talents. For Diversity’ Email: laura.maenhout@ams.ac.be

Linda Pauwels
PA to the Dean Email: linda.pauwels@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4756

Livia De Clercq
Researcher Email: Livia.DeClercq@ams.ac.be

Van Beirendonck Lou

Lou Van Beirendonck, PhD
Academic Director HRM Email: lou.vanbeirendonck@ams.ac.be

Meer info

Luc Wauters
IT Project Manager Email: luc.wauters@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 89 83

Lucas Hallatu
Digital Marketeer Email: lucas.hallatu@ams.ac.be

Luciano Paiman
IT & Technical support Email: luciano.paiman@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4875

Magda Jakubczak
Junior business partner executive masters Email: magda.jakubczak@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4612

Maka De Lameillieure, PhD
Director Competence Centers Email: maka.delameillieure@ams.ac.be
Phone: +32 498 91 94 99

Meer info

Marc De Ceuster, PhD
Academic Director

Meer info

Marianne Verkest
Project Administrator Email: marianne.verkest@ams.ac.be
Phone: +32 56 28 28 50

Marie-Anne Mahieu
Program Administrator Email: marie-Anne.mahieu@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4016

Marijke De Roost
Online Customer Advisor Email: marijke.deroost@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 42 30

Martin Nijs
Hospitality Manager Email: martin.nijs@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4694

Meredith Wood
Program Manager Email: meredith.wood@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4953

Mimi Lamote
Voorzitster van de AMS Alumnivereniging

Meer info

Nadine Poppe
Program Manager, Coordinator & Coach Email: nadine.poppe@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4644

Nina Jacob
Program Manager / Learning and Development Manager Email: nina.jacob@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 60

Paul Matthyssens, PhD
Academic Director van de Master in Global Management Email: paul.matthyssens@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4756

Meer info
De Prins Peggy

Peggy De Prins, PhD
Academic Director Master in HRM Competence Center ‘Next Generation Work' Email: peggy.deprins@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4479

Meer info

Peter Rafferty
Director Executive MBA Email: peter.rafferty@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4697

Philippe Martens
Design Management Coach Email: philippe.martens@ams.ac.be
Phone: +32 498 91 94 94

Priscilla Alamos Concha
Postdoctoral researcher - ESF Project Evaluation Email: Priscilla.AlamosConcha@ams.ac.be
Phone: +32 492 088 012

Rachael Monahan
Trainee Full-Time Masters & Marketing Email: Rachael.Monahan@ams.ac.be

Remco Lenstra
Academic Director Business design & Innovation Email: remco.lenstra@ams.ac.be
Phone: +32 498 919 497

Robin De Cock

Robin De Cock, PhD
Academic Director Master in Innovation & Entrepreneurship Email: robin.decock@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 48 13

Meer info

Roel De Rijck
Business Innovation Coach Email: roel.derijck@ams.ac.be
Phone: +32 477 575 831

Sandra Vanderniepen
Verantwoordelijke marketing & communicatie Email: sandra.vanderniepen@ams.ac.be
Phone: +32 11 24 60 05

Sara Bastiaensens, PhD
Senior Researcher Expertisecentrum Next Generation Work Email: sara.bastiaensens@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4754

Meer info

Sara Telen
Program Manager & Business Development Email: sara.telen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4664

Sarah Stemgée
HR Manager Email: sarah.stemgee@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4743

Silvie Paps
Senior Accountant Email: silvie.paps@ams.ac.be
Phone: +32 11 24 60 00

Sofie Jacobs, PhD
Researcher Creativity & Creative Industries Email: sofie.jacobs@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4744

Soraya Candido
Researcher Sustainable Tranformation Lab Email: soraya.candido@ams.ac.be

Steffi Weil, PhD
Academic Director China-Europe Business Studies Email: steffi.weil@ams.ac.be

Meer info

Stéphanie Martens
Junior Accountant Email: stephanie.martens@ams.ac.be

De Haes Steven

Steven De Haes, PhD
Dean of Antwerp Management School Email: steven.dehaes@ams.ac.be
Phone: + 32 3 265 40 76

Meer info

Steven Van den Oord
Researcher Email: steven.vandenoord@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5019

Steven Van Garsse, PhD
Academic Director Email: steven.vangarsse@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 58

Meer info

Tara Goossens
Program Coordinator Email: tara.goossens@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4753

Thomas Marynissen
Career Development Manager & Program Manager HRM Email: thomas.marynissen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4175

Victoria Hermans
HR Officer Email: Victoria.Hermans@ams.ac.be

Wayne Visser, PhD
Academisch Directeur Kennisnetwerk The Sustainable Transformation Lab Email: Wayne.Visser@ams.ac.be

Meer info

Wendy Behr
Program Administrator Email: wendy.behr@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4941

Wim Coreynen
Researcher 'Next Generation Industry' Email: wim.coreynen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5081

Meer info

Wim Van Driessen
Quality and Accreditations Manager Email: wim.vandriessen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4942

Wouter Van Bockhaven, PhD
Assistant Professor of Strategy & Innovation Ecosystems Email: wouter.vanbockhaven@ams.ac.be
Phone: +32 473 806 590

Meer info

An Cosaert
Innovation Expert Email: an.cosaert@ams.ac.be
Phone: +32 473 54 04 75

Meer info

Andries Reymer
Business Innovation Coach Email: andries.reymer@ams.ac.be
Phone: +32 472 17 75 04

Meer info

Anja Tys
Corporate Marketing Communication Manager Email: anja.tys@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 33

De Vos Ans

Ans De Vos, PhD
SD WORX Chair Next Generation Work: Creating Sustainable Careers Email: ans.devos@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4741

Meer info

Aurélie Waterschoot
Programma Coördinator Email: aurelie.waterschoot@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4758

Bart Cambré, PhD
Vicedecaan & Leerstoel Business Research Methods Email: bart.cambre@ams.ac.be
Phone: +32 486 980 452

Meer info

Bart Wolput
Project Manager Smart Mobility Email: bart.wolput@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4758

Meer info
Podevyn Benny

Benny Podevyn
Academic Director Financial Management Programs Email: benny.podevyn@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4742

Meer info

Bert De Vos
Program Manager Email: bert.devos@ams.ac.be
Phone: 0032 (0)475 60 22 82

Bie De Graeve
Business Development Email: bie.degraeve@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4948

Bieke Struyf
PhD Paradigms 4.0 Email: Bieke.struyf@ams.ac.be

Bruno Baert

Bruno Baert
Learning & Development Advisor Email: bruno.baert@ams.ac.be
Phone: 32 3 265 8957

Colette Pauwels
Project Coordinator CSP Email: colette.pauwels@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4804

Crislin Stanley
Program Administrator Email: crislin.stanley@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4229

Danny Lauwers
Program Director Digital Transformation Email: danny.lauwers@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 68

David Stuer
Researcher Next Generation Work Email: david.stuer@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4735

Meer info

Déborah Bogaert
Learning and Development Manager CSP Email: deborah.bogaert@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4780

Dora Munteanu
Director International Business Development Email: dorinela.munteanu@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4750

Dorien Goetschalckx
Program Administrator Email: dorien.goetschalckx@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4953

Eddy Laveren, PhD
Professor Financieel Management & Ondernemerschap Email: eddy.laveren@ams.ac.be

Meer info
Eline Maes

Eline Maes
Program Coordinator Email: eline.maes@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 88 85

Eline Rotthier
Program Manager & Coordinator Email: eline.rotthier@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4947

Elise Meijer, PhD
Managing Director Innovation & Entrepreneurship Labs Email: elise.meijer@ams.ac.be

Meer info

Elke Tweepenninckx
Program Manager Email: elke.tweepenninckx@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4736

Ellen Verschooren
Director Business Development Public & Social Sector Email: ellen.verschooren@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 42 28

Emmanuelle Duval
Event Project Manager Email: emmanuelle.duval@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4699

Eva Geluk
Manager Kennisnetwerk Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen Email: eva.geluk@ams.ac.be
Phone: +32 477 09 35 16

Eva Peeters
Recruitment Manager Email: admissions@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4011

Frank Lambert
Chairman AMS Fund Email: frank.lambert@ams.ac.be

Geert Vyncke
Managing Director & Projectleider Relocatie AMS naar de Boogkeers Email: geert.vyncke@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4749

Hairui Zhang, PhD
Docent Email: hairui.zhang@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4735

Meer info

Ilse Daelman
Director Full Time Masters Email: Ilse.Daelman@ams.ac.be
Phone: +32 (0)3 265 90 39

Inge Salden
Program Manager Email: inge.salden@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 46 31

Iris Beyers
Project Manager Marketing Email: iris.beyers@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4763

Isabelle Vanpeel
Digital & Social Media Marketeer Email: isabelle.vanpeel@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 8774

Jan Beyne
Researcher Sustainable Transformation Email: Jan.Beyne@ams.ac.be

Jeroen Martens
Project Manager Email: jeroen.martens@ams.ac.be

Johan Boonen
projectmanager Email: johan.boonen@ams.ac.be
Phone: +32 11 24 60 00

Karen Wouters, PhD
Faculty The Future Leadership Initiative Email: karen.wouters@ams.ac.be

Meer info

Karolien Brusselle
Program Coordinator Email: karolien.brusselle@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4606

Kati Jochems
Accountant Email: kati.jochems@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4737

Marichal Koen

Koen Marichal
Leadership Development Email: koen.marichal@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4629

Meer info

Koen Vandenbempt, PhD
Academic Director Executive MBA Email: koen.vandenbempt@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5057

Meer info

Lars Moratis, PhD
Academisch Directeur Email: lars.moratis@ams.ac.be

Meer info

Laura Maenhout
Researcher ‘My Talents. For Diversity’ Email: laura.maenhout@ams.ac.be

Linda Pauwels
PA to the Dean Email: linda.pauwels@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4756

Livia De Clercq
Researcher Email: Livia.DeClercq@ams.ac.be

Van Beirendonck Lou

Lou Van Beirendonck, PhD
Academic Director HRM Email: lou.vanbeirendonck@ams.ac.be

Meer info

Luc Wauters
IT Project Manager Email: luc.wauters@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 89 83

Lucas Hallatu
Digital Marketeer Email: lucas.hallatu@ams.ac.be

Luciano Paiman
IT & Technical support Email: luciano.paiman@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4875

Magda Jakubczak
Junior business partner executive masters Email: magda.jakubczak@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4612

Maka De Lameillieure, PhD
Director Competence Centers Email: maka.delameillieure@ams.ac.be
Phone: +32 498 91 94 99

Meer info

Marc De Ceuster, PhD
Academic Director

Meer info

Marianne Verkest
Project Administrator Email: marianne.verkest@ams.ac.be
Phone: +32 56 28 28 50

Marie-Anne Mahieu
Program Administrator Email: marie-Anne.mahieu@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4016

Marijke De Roost
Online Customer Advisor Email: marijke.deroost@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 42 30

Martin Nijs
Hospitality Manager Email: martin.nijs@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4694

Meredith Wood
Program Manager Email: meredith.wood@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4953

Mimi Lamote
Voorzitster van de AMS Alumnivereniging

Meer info

Nadine Poppe
Program Manager, Coordinator & Coach Email: nadine.poppe@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4644

Nina Jacob
Program Manager / Learning and Development Manager Email: nina.jacob@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 60

Paul Matthyssens, PhD
Academic Director van de Master in Global Management Email: paul.matthyssens@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4756

Meer info
De Prins Peggy

Peggy De Prins, PhD
Academic Director Master in HRM Competence Center ‘Next Generation Work' Email: peggy.deprins@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4479

Meer info

Peter Rafferty
Director Executive MBA Email: peter.rafferty@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4697

Philippe Martens
Design Management Coach Email: philippe.martens@ams.ac.be
Phone: +32 498 91 94 94

Priscilla Alamos Concha
Postdoctoral researcher - ESF Project Evaluation Email: Priscilla.AlamosConcha@ams.ac.be
Phone: +32 492 088 012

Rachael Monahan
Trainee Full-Time Masters & Marketing Email: Rachael.Monahan@ams.ac.be

Remco Lenstra
Academic Director Business design & Innovation Email: remco.lenstra@ams.ac.be
Phone: +32 498 919 497

Robin De Cock

Robin De Cock, PhD
Academic Director Master in Innovation & Entrepreneurship Email: robin.decock@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 48 13

Meer info

Roel De Rijck
Business Innovation Coach Email: roel.derijck@ams.ac.be
Phone: +32 477 575 831

Sandra Vanderniepen
Verantwoordelijke marketing & communicatie Email: sandra.vanderniepen@ams.ac.be
Phone: +32 11 24 60 05

Sara Bastiaensens, PhD
Senior Researcher Expertisecentrum Next Generation Work Email: sara.bastiaensens@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4754

Meer info

Sara Telen
Program Manager & Business Development Email: sara.telen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4664

Sarah Stemgée
HR Manager Email: sarah.stemgee@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4743

Silvie Paps
Senior Accountant Email: silvie.paps@ams.ac.be
Phone: +32 11 24 60 00

Sofie Jacobs, PhD
Researcher Creativity & Creative Industries Email: sofie.jacobs@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4744

Soraya Candido
Researcher Sustainable Tranformation Lab Email: soraya.candido@ams.ac.be

Steffi Weil, PhD
Academic Director China-Europe Business Studies Email: steffi.weil@ams.ac.be

Meer info

Stéphanie Martens
Junior Accountant Email: stephanie.martens@ams.ac.be

De Haes Steven

Steven De Haes, PhD
Dean of Antwerp Management School Email: steven.dehaes@ams.ac.be
Phone: + 32 3 265 40 76

Meer info

Steven Van den Oord
Researcher Email: steven.vandenoord@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5019

Steven Van Garsse, PhD
Academic Director Email: steven.vangarsse@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 47 58

Meer info

Tara Goossens
Program Coordinator Email: tara.goossens@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4753

Thomas Marynissen
Career Development Manager & Program Manager HRM Email: thomas.marynissen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4175

Victoria Hermans
HR Officer Email: Victoria.Hermans@ams.ac.be

Wayne Visser, PhD
Academisch Directeur Kennisnetwerk The Sustainable Transformation Lab Email: Wayne.Visser@ams.ac.be

Meer info

Wendy Behr
Program Administrator Email: wendy.behr@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4941

Wim Coreynen
Researcher 'Next Generation Industry' Email: wim.coreynen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 5081

Meer info

Wim Van Driessen
Quality and Accreditations Manager Email: wim.vandriessen@ams.ac.be
Phone: +32 3 265 4942

Wouter Van Bockhaven, PhD
Assistant Professor of Strategy & Innovation Ecosystems Email: wouter.vanbockhaven@ams.ac.be
Phone: +32 473 806 590

Meer info

Er zijn geen resultaten gevonden

Hoe kan ik je helpen?

Anja Tys, Corporate Marketing Communication Manager