Icon info
NL
https://www.antwerpmanagementschool.be/nl
Home
https://www.antwerpmanagementschool.be/nl/faculty
Faculty
https://www.antwerpmanagementschool.be/nl/faculty/seth-maenen-phd
Seth Maenen
Seth Maenen

Seth Maenen

Function Programmadirecteur Organisatie-(re)design met IAO

Seth Maenen is een organisatie­socioloog (PhD), maar noemt zichzelf liever een algemeen organisatiewetenschapper, naar het multidisciplinaire vakgebied dat geïnspireerd is door psychologie, economie en engineering.

Tot 2021 leidde Seth Maenen het Expertisecentrum voor Organisatieontwerp Workitects, een spin-off van KU Leuven die voorheen bekendstond als Flanders Synergy. In de loop der jaren begeleidde hij meer dan 120 change projects in zowel grote als kleine organisaties, met een sterke focus op goed onderbouwde en data-gedreven interventies die blijvende impact creëren.

In 2018 publiceerde hij zijn eerste boek Van Babel tot ontwerp. Concepten en methoden voor organisatieontwikkeling. Zijn tweede boek over organisatieontwikkeling staat gepland voor publicatie in 2026.

Vandaag is Seth oprichter en managing partner van Torgo, waar hij samen met leiders en teams werkt aan complexe transformatievraagstukken. Hij combineert praktijkervaring met een scherp analytisch vermogen om organisaties te helpen hun structuren, leiderschap en manieren van werken te versterken.